The Cantagalla Crew

Nie liczą się osiągi, liczy się technika!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-12-29 16:47:00

Haxik
Administrator
Dołączył: 2015-12-28
Liczba postów: 14
Windows 7Chrome 47.0.2526.106

The Cantagalla Crew

TNSqxTl.png

2015-12-29

Relacje "Haxika" z tego dnia

"Kolejny nudny dzień w tym cholernym domu, na szczęście dzisiaj zrobiłem im parę testów, to mój humor się o wiele poprawił, wszystkie osoby zdały perfekcyjnie, nadszedł czas na Zombi85, kazałem mu zniszczyć palmę w domu, ten stanowczo odmówił, wyjeb*** tą palmę więc za okno ze ScRooLem aby pokazać mu jak to się robi, ten pobiegł po tą palmę i normalnie rozpłakał się i próbował ją rozwalić, ScRooL musiał zbijać załatwić sprawy "firmowe", więc zostałem sam z Blameyem, Zombi85 odmówił także włączenia telewizora, więc już nie mogłem wytrzymać, zaciągnąłem go do pokoju z Blameyem, wyjąłem kosę i dostał parę cięć, upadł tam i kwiczał jak mała dziewczynka, szeptał coś tam że jesteśmy najlepsi, więc mu oszczędziłem śmierci, zapomniałem cholera posprzątać go po tym, jeszcze ta cholerna policja zainteresowała się całym zdarzeniem i już po chwili mieliśmy całą wille w psach, dosłownie. Policjanci przyprowadzili psy tropiące, jak ja ich cholera nie nawidze, tak mój brat trafił na dożywocie, ale zbiłem z tamtąd szybko i profesjonalnie, muszę trochę ucichnąć przez tego młodziaka, postaram się odwiać wszelkie wątpliwości odemnie"

                 ______________________________________________________________________________________________________

2015-12-29

20:48

"Zarobiłem trochę pieniędzy, trzeba sobię uskładać na nowe auto, może kiedyś.."

IHwYl7t.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testowe453 - fastoneteam - srodulowisko - nicolettesoraya - secondliferp